SUPERSPORT HNL

[VIDEO/FOTO] Tvrda utakmica na Aldo Drosini! Istra i Šibenik podijelili bodove, domaćin pokazao više inicijative, ali nisu to uspjeli kapitalizirati

ISTRA 1961
0:0
ŠIBENIK
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 23.10.2022 16:53
  • Objavljeno 23.10.2022 u 13:56
Nismo vidjeli puno prilika u prvom poluvremenu. Istra je bila opasnija, ali nisu uspjeli zabiti pogodak. Drugo poluvrijeme je bilo identično kao i prvo i momčadi su podijelili bodove

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Galilea, Perković, Marin - Petrusenko, Mlinar, Caseres - Kadušić, Bouitam - Bakrar

ŠIBENIK: Rogić - Mesa, M. Matić, Rak, Mina - Skorup, B. Matić - Arai, Solomon, Čop - Delić

• +19
SuperSport HNL: Istra 1961 - Šibenik Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 87’

Prilika za Šibenik! Delić se najbolje snašao u gužvi i uspio je pucati, ali lopta je otišla pored gola

• 80’

Još uvijek bez pravih prilika u nastavku, Istra dominira ali ne može probiti obranu Šibenika

• 69’

Mijenja i Šibenik, Marasović i Kreković ulaze, izlaze Skorup i Čop

• 62’

Dvije promjene kod Istre, Žgomba ulazi umjesto Mlinara, a Petković umjesto Kadušića

• 56’

U istom ritmu se nastavilo u drugom poluvremenu. Istra dominira posjedom ali bez pravih prilika