Dinamo je dominirao prvo poluvrijeme, stvorio je niz odličnih šansi ali ih nije uspio realizirati i to je Varaždin kaznio u nastavku golom Droždeka u 54. minuti. Ali Modri se nisu predavali i Emreli je u 94. minuti zabio za konačnih 1:1

VARAŽDIN: Zelenika – Vukčević, Pëllumbi, Jelenić, Boršić – Postonjski, Pilj, Elezi – Mitrovski, Šego, Drožđek

DINAMO: Zagorac - Ristovski, Theophile, Šutalo, Perković - Mišić, Sučić - Kaneko, Baturina, Vidović - Drmić

14. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Dinamo 1:1 (Emreli, 94') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Dinamo 1:0 (Droždek, 54') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Dinamo 0:0 (Stativa Theophilea, 10') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Dinamo 0:0 (Stativa Kaneka, 3') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
Varaždin - Dinamo, 14. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Luka stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Dinamo je izjednačio u sudačkoj nadoknadi! Kaneko je ubačajem našao Emrelija u šesnaestercu koji je zabio za 1:1

• 90’

Novi promašaj Dinama! Kaneko je pucao iskosa iz šesnaesterca i lopta je otišla malo pored gola

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 88’

Dinamo ubačajima pokušava ugroziti gol Varaždina, ali domaćin se dobro brani i na rubu su velike pobjede

• 84’

Mitrovski je dobio žuti karton

• 80’

Kod Varaždina izlaze Elezi i Drožđek, a ulaze Škaričić i Mištrapović

• 79’

Dinamo dominira posjedom, ali ne stvara prilike kao u prvom poluvremenu i Varaždin se za sada kvalitetno brani