U petkom kolu Europske lige Rijeka i Real Sociedad su odigrali 2:2

REAL SOCIEDAD: Remiro, Gorosabel, Zubeldia, Le Normand, Monreal, Merino, Zubimendi, David Silva, Portu, Isak, Oyarzabal.

RIJEKA: Nevistić, Tomečak, Galović, Velkovski, Capan, Štefulj, Murić, Pavičić, Halilović, Lončar, Andrijašević.

• +10
Real Sociedad - Rijeka, 5. kolo Europske lige, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: Juan Herrero

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• 90’

Kraj utakmice, iznenađenje Rijeke

• 88’

Puno izmjena u završnici, igrat će se pet minuta sudačke nadoknade

• 79’

GOOOL Nacho Monreal s desetak metara iz gužve, lopta je i dodirnula Velkovskog

• 73’

GOOOL Nakon kornera lopta se odbila do Lončara koji je zabio za novo veselje gostiju

• 69’

GOOOL Nakon ubačaja s desne strane, Bautista je primio loptu i poentirao iz okreta

• 62’

Januzaj je pucao sa 16 metara, lopta je pogodila Galovića i prošla uz vratnicu

• 59’

Nakon kornera Oyarzabal je pucao glavom, lopta je završila na gredi

• 57’

Oyarzabal je prošao nekoliko riječkih braniča, ali Nevistić je sjajno obranio

• 51’

Odlična prilika za Rijeku! Nakon jednog skoka, Murić je izbio sam pred gol Reala, ali vratar Remiro izašao je kao pobjednik

• 49’

Domaćin je krenuo žestoko u nastavak, iskazao se opet vratar Nevistić, najbolji pojedinac susreta