Dinamo je gostovao kod hita dosadašnjeg dijela prvenstva. Premda su ostali s igračem manje, uspjeli su obraniti vodstvo i doći do tri nova boda...

Gorica: Kahlina, Špičić, Jovičić, Čagalj, Mčediašvili, Maloča, Marina, Atiemwen, Suk, Dvorneković, Zwolinski

Dinamo: Livaković, Musa, Theophile-Catherine, Dilaver, Stojanović, Šunjić, Kadzior, Gojak, Olmo, Hajrović, Gavranović

• +5
HT Prva liga, 7. kolo: Gorica - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice.

• 90’

U četvrtoj minuti nadoknade Miya je iz slobodnog udarca prebacio živi zid, no Livaković brani

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 89’

Greda! Marin je umalo zabio drugi gol za Dinamo i riješio utakmicu

• 84’

Promjena u Dinamu. Izlazi Hajrović, ulazi Marin

• 82’

Prilika za Goricu. Zwolinski je pucao glavom, ali lopta je završila iznad Dinamova gola

• 80’

I dalje se igra tvrda utakmica. Gorici za sada još nešto nedostaje da bi ozbiljnije zaprijetila Dinamu