Danas se igra prva utakmica drugog kola Hrvatski Telekom Prve lige, na Maksimiru Dinamo dočekuje Cibaliju. Tekstualni prijenos pratite na tportalu od 20 sati, gdje možete vidjeti i golove s toga susreta

DINAMO: Livaković - Stojanović, Sigali, Benković, Sosa - Antolić, Moro - Soudani, Gojak, Fernandes - Hodžić

CIBALIA: Šubarić - Karamarko, Zgrablić, Tomašević, Čuljak - Muženjak - P. Mišić, Plum, Pervan, Galić - Štrkalj

• +6
Dinamo - Cibalia, 2. kolo HT Prva liga Izvor: Pixsell / Autor: Dalibor Urukalovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, zaslužena pobjeda Dinama

• 82’

Par pokušaja Dinamovih igrača završilo je u bloku

• 78’

Cibalia se ne predaje, pokušava barem do počasnog gola, ali Dinamova obrana je sigurna

• 71’

GOOOL Gojak je napravio većinu posla, nesebično dodao Ćoriću, a mladi talent je iz blizine svladao Brkića

• 69’

Ćorić je izveo korner, Rrahmani nadskočio sve i pucao glavom, ali ravno u vratara Brkića

• 66’

Fernandes je pretrčao Čuljka, mogla je to biti situacija za novi pogodak, ali je završnica Dinamovog Čileanca bila loša

• 60’

Umjesto Soudanija ušao je Ćorić, novo zaleđe Fernandesa

• 56’

Soudani je najraspoloženiji u Dinamu, stvara najviše problema gostujućim igračima, ovoga puta njegovo ubacivanje nije pronašlo nikoga od suigrača