Lokomotiva je preko Tucija u 4. minuti kaznila veliku grešku Bulata i došli su do ranog vodstva. U nastavku Modri su bili pred novim porazom, ali nisu se predavali i golovima Baturine u 94. minuti i Kaneka u 97. minuti su došli do čudesnog preokreta u sudačkoj nadoknadi

DINAMO: Zagorac; Ristovski, Theophile, Perić, Perković; Mišić, Ademi, Menalo, Bulat, Baturina; Kulenović

LOKOMOTIVA: Čavlina; Bartolec, Živković, Mersinaj, Leovac; Bubanja, Marić; Krivak, Mudražija, Goričan; Tuci

13. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Lokomotiva 2:1 (Kaneko, 97') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Lokomotiva 1:1 (Baturina, 94') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Lokomotiva 0:1 (Poništen penal Dinama, 74') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Lokomotiva 0:1 (Prilika Ademija, 40') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Lokomotiva 0:1 ('Sombrero' Menala, 30') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Lokomotiva 0:1 (Tuci, 4') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!! Čudo u Maksimiru! Ljubičić je na drugoj stativi našao Kaneka koji je zabio za senzacionalni preokret i vodstvo Dinama!

• 90’

GOOOOL!! Dinamo je izjednačio protiv Lokosa! Nakon kornera, Baturina je iskosa odlično pucao i fenomenalno je pogodio za 1:1!

• 90’

Igrat će se minimalno 9 minuta sudačke nadoknade

• 90’

Lokomotiva je mogla riješiti pitanje pobijednika! Žilinski je izašao sam pred Zagorca, ali nije bio precizan i pucao je pored gola

• 86’

Sučić je ušao umjesto Ademija

• 84’

Čavlina je dobio žuti karton zbog odugovlačenja

• 76’

Nakon provjere VAR-a ipak nema penala i igra će se nastaviti!

• 75’

VAR provjerava mogući penal za Dinamo!

• 73’

Penal za Dinamo! Bartolec je srušio Vidovića u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu