PRVA UTAKMICA

Messi i Barca u Kupu kralja s(p)retno srušili Atletico!

21.01.2015 u 23:59

U prvoj utakmici četvrtfinala Kupa kralja na Camp Nou je Barcelona svladala Atletico Madrid 1:0, a jedini pogodak zabio je Lionel Messi. Uzvrat je za tjedan dana u Madridu

U ne previše lijepoj, ali borbenoj utakmici jedini pogodak pao je u 85. minuti. Juanfran je u kaznenom prostoru srušio Busquetsa, a udarac s bijele točke je izveo Messi. Slovenski vratar Jan Oblak mu je obranio penal, no Argentinac je odbijenu loptu ipak uspio poslati u mrežu.

Ivan Rakitić je za Barcu igrao do 77. minute (u 36. je namjestio zicer Suarezu koji je pucao preko gola), a Marijo Mandžukić je za Atletico ušao u 46. umjesto Fernanda Torresa.

U ostalim susretima Malaga i Athletic Bilbao su odigrali 0-0, dok je Villarreal kod kuće pogotkom Bruna (85) slavio protiv Getafe s 1-0. Za Getafe je do 80. minute igrao povremeni hrvatski reprezentativac Sammir.

U četvrtak prvu utakmicu četvrtfinala igraju Espanyol i Sevilla.