EL CLASICO U FINALU KUPA

Messi i Barca osigurali još jedan mega-spektakl

13.02.2014 u 08:57

U finalu španjolskog Kupa kralja ove ćemo sezone gledati 'el clasico' - sudar nogometaša Real Madrida i Barcelone

'Kraljevski klub' je prolaz u finale osigurao dan ranije, kada je i u uzvratu bio bolji od gradskog rivala Atletica, a u srijedu mu se priključila i Barcelona. Katalonci su u prvoj utakmici pred svojim navijačima svladali Real Sociedad s 2:0, a u uzvratu u San Sebastianu su odigrali 1:1 i zaključili posao.

Strijelac za Barcelonu bio je argentinski genijalac Lionel Messi koji se u 27. minuti dokopao lopte na sredini terena, sjurio se prema domaćem golu i zabio s vrha šesnaesterca. Pritom njegov udarac nisu uspjela zaustaviti trojica domaćih braniča. Izjednačio je u 88. minuti Antoine Griezmann, ali nije to naštetilo gostima.

Recimo još da je finalna utakmica na rasporedu 19. travnja, a domaćin će se odrediti naknadno.