KAC SLAVIO 2:1

'Medvjedi' nakon penala pali u Klagenfurtu

19.02.2013 u 21:56

U devetom, pretposljednjem kolu međurunde EBEL lige hokejaši zagrebačkog Medveščaka poraženi su na gostovanju kod Klagenfurta 2:1 na penale

U izravnoj borbi za treće mjesto na ljestvici KAC je tako došao do važne pobjede koja ga je smjestila ispred Medveščaka.

U regularnom dijelu postignuta su tek dva gola, a prvi je u 33. minuti zabio Adam Miller nakon dodavanja Kylea Greentreea i Brandona Bucka, te tako doveo 'medvjede' u vodstvo. Izjednačenje je uslijedilo u petoj minuti posljednje trećine kada je zabio Tyler Spurgeon.

Nakon što u produžetku nije postignut gol, uslijedili su penali, u kojima je vratar Medveščaka Robert Kristan pokleknuo dva puta, pa je na kraju KAC golom Johna Lammersa došao do pobjede.