HOKEJ NA LEDU

Medvjedi golom Letanga dobili KAC

04.09.2010 u 22:21

Pogotkom kapetana Alana Letanga, hokejaši Medveščaka pobijedili su KAC iz Austrije 5:4 u drugom susretu Memorijalnog turnira Ferdo Spajić

Nakon što su u prvom kolu dobili Jesenice, 'medvjedi' su i u drugom susretu turnira Ferdo Spajić pobijedili 5:4 KAC iz Klagenfurta. Gosti iz Austrije poveli su preko Craiga, da bi u trećoj minuti Sandrock izjednačio rezultat.

Klagenfurt je u šestoj minuti ponovno došao do vodstva, a samo dvije minute kasnije Filewich je izjednačio na 2:2. U drugoj četvrtini vidjeli smo nova dva pogotka. Prvo je Banham doveo Medveščak u vodstvo, da bi Geier pred sam kraj četvrtine donio novo izjednačenje. U posljednjoj četvrtini prvi gol postigli su gosti preko Craiga, da bi potpuni preokret nagovijestio Banham novim pogotkom, a pobjedu je zagrebačkim ljubimcima donio kapetan Alan Letang.