ČOVJEK ODLUKE

Mario Pašalić nije skrivao koliko je presretan: Napokon da se i meni otvorilo, drago mi je da smo skinuli to prokletstvo

07.10.2020 u 23:03

U prijateljskoj utakmici Hrvatska je u St. Gallenu svladala Švicarsku 2:1, a pobjednički gol zabio je Mario Pašalić koji poslije dvoboja nije skrivao zadovoljstvo prvijencem za našu reprezentaciju

Hrvatska je po prvu puta pobijedila Švicarsku, a autori trijumfa bili su Brekalo i Pašalić...

'Napokon da se meni otvorilo u reprezentaciji, da sam i u ovom dresu nešto pokazao nakon dobrih igrara u klubu, presretan sam što sam pridonio pobjedi i što smo skinuli to neko prokletstvo protiv Švicarske', rekao je igrač Atalante za Novu TV te se osvrnuo na dobru predstavu debitanata Bradarića i Budimira.

'Drago mi je sa se širi krug reprezentativaca, mlađih i novih, i da pokazuju dobre predstave, njima je dobro, a i sigurno reprezentaciji.'

Nešto o samoj utakmici...

'Imali smo i u prvom dijelu dobru igru, nismo im dozvoli puno prilika, izbornik je na poluvremenu rekao da stojimo čvrsto i da ih čekamo pa da krenemo u presing i tako smo krenuli u nastavku.'

• +15
Prijateljska utakmica, Švicarska - Hrvatska, 2020. Izvor: EPA / Autor: PETER KLAUNZER

Bilo je puno naših navijača na tribinama...

'Kao da smo igrali u Hrvatskoj, kao kod kuće, drago nam je da se vraćaju gledatelji, navijači su nam dobrodošli. Uvijek je dobro pobjedom krenuti u ovaj mini ciklus te isprati gorak okus nakon devetog mjeseca. Idemo punim motivima da ispravim loš ulazak u Ligu nacija.'