Marco Pašalić skromno priznao: Da sam zabio onu moju prvu ili drugu priliku...

TRI BODA SU NAJVAŽNIJA

Marco Pašalić skromno priznao: Da sam zabio onu moju prvu ili drugu priliku...

  • S.Š.
  • Zadnja izmjena 24.06.2026 03:41
  • Objavljeno 24.06.2026 u 03:41
Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Hrvatska se dugo mučila s Panamom, ali u drugom dijelu, s ulaskom Budimira i Kramarića, igra naših dobila je na ubojitosti

Među rijetkima koji su u prvom poluvremenu biloi na nivou jest i Marco Pašalić.

I upravo je on pokrenuo akciju nakon koje je Stanišić ubacio,a Budmiri zabio za pobjedu 1:0.

'Bila je teška utakmica, teško prvo poluvrijeme. Ne mogu reći da je Panama loše igrala, čvrst nogomet. Da smo iskoristili one moje šanse, prvu ili drugu, bila bi lakša pobjeda. Imao sam prilike tijekom utakmice da ulazim u sredinu, nije bilo lako jer je protivnik bio dobar. Nažalost, nisam zabio, ali je najbitnija pobjeda i tri boda. Idemo s pozitivnim osjećajem prema Gani', rekao je Marco Pašalić.

Sažeci Hrvatske nogometne lige

Pratite nas na društvenim mrežama

Najbitnije od bitnog

Newsletter tportala donosi tjedni pregled najbitnijih vijesti

tportal