serie a

Mandžukićeve škarice i sudački poklon obilježili su pobjedu Juventusa

06.04.2019 u 20:04

Juventus je u velikom talijanskom derbiju pobijedio Milan 2:1 te otišao na čak 21 bod prednosti pred Napolijem. No, tko zna što bi bilo da je sudac Fabbri, nakon pregleda VAR-a i igranja rukom Alexa sandar pokazao na bijelu točku

Pri rezultatu 0:0 Alex Sandro je definitivno igrao rukom, a što se sucu Fabbriju sugerirali iz VAR sobe. Onda se sudac putio pregledati snimku, vrtio ju je više puta, ali nije vidio ništa nesportski u tom potezu, te je na užas pristalica Milana, ali i igrača 'crveno-crnih' pokazao samo na korner.

No, pravda je ispravljena par minuta kasnije, kada je Poljak Piatek pogodio za 0:1.

Juventus je vrlo brzo digao ritam u igri, a samu završnicu prvog dijela obilježile su prekrasne škarice Marija Mandžukića, koje je Pepe Reina izvadio ispod vratnice.

U drugom dijelu Juventus je posve preokrenuo rezultat. Prvo je Dybala izjednačio iz penala, a u samoj je završnici dvoboja Kean, koji je u 66. minuti ušao umjesto Argentinca, zabio za konačnih 2:1.