JUVE SLAVIO 2:0

Mandžo asistirao a Pjaca u pet minuta pokazao što zna

22.01.2017 u 14:45

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 21. kola talijanske Serie A, Juventus je na svom stadionu pobijedio Lazio 2:0

Nakon prošlotjednog poraza od Fiorentine u Firenci, u Juventusu nisu ništa prepustili slučaju te su potpuno mobilizirani ušli u ogled protiv Lazija.

I već na staru utakmice, nakon Mandžukićeve asistencije, zabio je Dybala. Bilo je to u petoj minuti. Samo deset minuta kasnije, Hiuagin je povećao vodstvo i praktički već u 16. minuti riješio pitanje pobjednika.

Gosti iz Rima imali su tek jednu pravu priliku, ali je udarac Sergeja Milinkovića-Savića otišao koji centimetar kraj Buffonova gola.

Mario Mandžukić odigrao je vrlo dobro, imao je nekoliko zapaženih poteza i na terenu je proveo cijelu utakmicu.

Drugi Hrvat među redizajniranim 'zebrama', Marko Pjaca, priliku je dobio u 86. minuti, kada je ušao umjesto strijelca drugog gola, Higuaina. Međutim, i tih par minuta bilo je dovoljno da pokaže svoje znanje.

Jedina je šteta, što nakon lijepo odigranog duplog pasa s Mandžukićem nije bolje zahvatio loptu jer sigurni smo da u tom slučaju vratar Marchetti ne bi mogao ništa.