BEZ VEĆIH PROBLEMA

Manchester United nije dozvolio iznenađenje na Old Traffordu, 'Crvene vragove' su do prolaska u Kupu vodili Brazilci

28.01.2023 u 23:02

U posljednjem subotnjem susretu četvrtog kola engleskog FA kupa nogometaši Manchester Uniteda svladali su Reading na svom Old Traffordu s 3:1

Svi su pogoci postignuti u drugom poluvremenu, a Manchester United su do očekivane pobjede protiv drugoligaša vodili brazilski nogometaši. Casemiro je postigao dva pogotka, u 54. i 58. minuti, dok je treći za domaćina dao Fred u 66. minuti.

U 72. minuti je Reading, 16. momčad na ljestvici engleskog Championshipa, dao počasni gol, a strijelac je bio Mbengue.

U nedjelju se sastaju Brighton - Liverpool, Stoke - Stevenage i Wrexham - Sheffield United, dok je u ponedjeljak na rasporedu dvoboj Derby County - West Ham. U petak je Manchester City s 1-0 pobijedio Arsenal u apsolutnom derbiju ove faze natjecanja.