engleska liga

Manchester City protutnjao Liverpoolom; 'građani' nakon dva mjeseca opet na vrhu ljestvice

06.02.2019 u 22:57

Nogometaši Manchester Cityja vratili su se na prvo mjesto ljestvice engleskog prvenstva nakon gotovo dva mjeseca zahvaljujući 2:0 gostujućoj pobjedi protiv Evertona na Goodison Parku u unaprijed odigranoj utakmici 27. kola

Oba gola City je postigao u sudačkim nadoknadama, u drugoj minutu dodatka prvog poluvremena precizan je bio Aymeric Laporte, da bi u sedmoj minuti dodatnog vremena u drugom dijelu pobjedu potvrdio Gabriel Jesus.

City se tako bodovno izjednačio s drugim Liverpoolom, oba kluba imaju po 62 boda, ali sastav iz Manchestera ima superiornu gol-razliku iako Liverpool ima utakmicu manje odigranu. Posljednji put City je bio na vrhu 8. prosinca.