zamijenio tonija kroosa

Luka Modrić na udaru žestokih kritika: 'Nakon što je on ušao u igru Real je izgubio kontrolu i prosuo tri boda'

17.02.2020 u 12:13

Real Madrid je u 24. kolu španjolske La Lige remizirao sa Celtom Vigo 2:2, a španjolska Marca ponajviše krivi Luku Modrića koji je 10-ak minuta prije kraja zamijenio odličnog Tonija Kroosa

Real Madrid je kiksao u 24. kolu La Lige i remijem sa Celtom Vigo koja se bori za ostanak u ligi dopustio drugoplasiranoj Barceloni da se približi na samo jedan bod prednosti. Real sada ima 53 osvojena boda, dok im Barca puše za vratom s 52.

Pobjeda protiv Celte bila je već ranije upisana i nitko nije mogao ni zamisliti niti jedan drugi scenarij osim slavlja domaćeg sastava. Zinedine Zidane je na početku u veznu liniju postavio trojac koji čine Kroos, Valverde i Casemiro, a Luku Modrića je uveo tek 10-ak minuta prije kraja utakmice i to pri vodstvu Reala od 2:1.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije zamijenio je Tonija Kroosa, strijelca prvog gola Reala i ponajboljeg pojedinca na terenu. Izlaskom Kroosa je pala i igra Reala koji je primio gol za 2:2, a španjolska Marca, koja ga inače često hvali, sada je krivnju svalila na Modrića.

'Zidane je mislio da je pobjeda sigurna pa je izvadio Kroosa i umjesto njega u igru ubacio Modrića. Kroos je postigao lijepi gol, pokazao je sjajno razumijevanje igre i odlično povezivao linije. Bio je okosnica Realove igre i ključni čovjek u veznom redu. Valverde i Casemiro se uz njega osjećaju sigurno', piše Marca pa nastavlja:

'Nakon što ga je Zidane išao odmoriti, Real je očigledno pao. Kada je umjesto Kroosa u igru ušao Modrić, Real je izgubio kontrolu nad igrom i utakmicom. Samo pet minuta kasnije primili su gol i ostali bez pobjede, a to nikako ne ide u prilog Modriću', zaključuju novinari najčitanijeg španjolskog lista.