kraljevi jure po naslov

Luka Modrić bio je kratak i jasan nakon pobjede nad prijateljem Ivanom Rakitićem i njegovom Sevillom

18.04.2022 u 10:39

Madridski Real preokretom od 0:2 do 3:2 protiv Seville došli su do nova tri boda i šest kola prije kraja LaLige praktički osigurali naslov španjolskog prvaka

U izuzetno zanimljivoj, sadržajnoj pa i dramatičnoj utakmici na Sanchez Pizjuan stadionu u Sevilli, gdje je domaćine pogotkom iz slobodnog udarca u 21. minuti u vodstvo doveo bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, Real je smogao snage i zaostatak od dva gola s kraja prvog poluvremena, u nastavku pretvorio u pobjedu 3:2.

Luka Modrić igrao je za Kraljeve do 81. minute, a nakon promjena koje je tada napravio trener Ancelotti uslijedio je potpuni preokret. Jer niti minutu nakon ulaska, na 2:2 je izjednačio Nacho, da bi u sudačkoj nadoknadi Benzema pogodio za pobjedu.

Svjesni koliko ima ona znači, igrači Reala burno su je proslavili, a potom se putem društvenih mreža javio i 36-godišnji Luka Modrić.