BETIS - CELTA VIGO

Luda utakmica u Sevilli. Sedam golova, preokreti, crveni karton...

05.02.2023 u 09:07

Nogometaši Celte iz Viga pobijedili su večeras u Sevilli Betis s 4-3, u utakmici 20. kola španjolske Primere.

Goste je u vodstvo doveo Jorgen-Strand Larsen u šestoj minuti, a Betis je preokrenuo rezultat golovima Juanmija u devetoj i Sergia Canalesa u 23. minuti.

Do kraja poluvremena Celta je izjednačila golom Gabrija Veige u 42. minuti. Isti igrač postiže pogodak u 56. minuti za novu prednost gostiju, dok je četvrti pogodak za Celtu postigao Joseph Aido u 69. minuti.

Treći pogodak na utakmici Betis je postigao u 84. minuti, kada je s "bijele točke" bio precizan Nabil Fekir. U petoj minuti sudačke nadoknade domaći su ostali s desetoricom na terenu jer je Luis Felipe dobio crveni karton.

Momčad iz Seville zauzima šesto mjesto na tabeli Primere sa 31 bodom, dok Celta nakon druge vezane pobjede zauzima 11. mjesto sa 23 boda.