na poljudu opet 'kuha'

Ljutiti kapetan Hajduka nakon poraza od Lokomotive prozvao svoje suigrače: Neki se trebaju zapitati za koga igraju!

22.06.2020 u 15:32

Hajduk je u nedjelju navečer u šokantnoj završnici izgubio na gostovanju kod Lokomotive 3:2. 'Bili' su gol primili u 97. minuti utakmice i ovim su porazom u 30. kolu Hrvatski Telekom Prve lige pali na peto mjesto prvenstvene ljestvice...

Kapetan Hajduka Mijo Caktaš zabio je oba gola za 'bile', načeo je 'lokose' već u 3. minuti za 1:0, a potom je u 36. minuti realizirao jedanaesterac za 2:0. No, nakon toga se Lokomotiva 'probudila' i na kraju 'pregazila' goste iz Splita.

I nije Mijo Caktaš nakon utakmice skrivao nezadovoljstvo zbog poraza.

'Prvo poluvrijeme smo odigrali stvarno dobro i šteta je da nismo zabili još koji gol. Nedopustivo je da u prvom poluvremenu u zadnjoj minuti primimo gol i odmah se uvuče panika. Razočaran sam. Nema veze što je Hajduk zadnjih godina u svakakvim problemima, ali to je veliki klub', kazao je Caktaš, a potom javno odlučio prozvati neke od svojih suigrača:

• +7
Hrvatski Telekom Prva liga, 30. kolo, NK Lokomotiva - HNK Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX

'Iskreno, moram reći da bi se pojedini igrači trebali zapitati za koji klub igraju. Nedopustivo je da vodiš 2:0 i izgubiš. Mladi jesu perspektivni i budućnost su kluba, ali kod njih se vidi nedostatak iskustva i mirnoće. Kao kapetan preuzimam odgovornost u ime cijele ekipe i vjerujem da ćemo do petka skupiti snage', rekao je Caktaš.

Kako god bilo, čini se da će na Poljudu sljedećih dana biti vrlo zanimljivo, u Hajduku se uvijek nešto 'kuha'...

Slaven Belupo-Rijeka1:0
Lokomotiva-Hajduk3:2