ATP EASTBOURNE

Ljubičić imao vodstvo i predao zbog ozljede

18.06.2009 u 17:28

Iako je imao vodtvo od 6:3 iz prvog seta, Ivan Ljubičić je zbog ozljede, pri rezultatu 2:4 u drugom setu za Santoroa, morao predati četvrtfinalni meč u Eastbornue

Hrvatski tenisač Ivan Ljubičić imao je veliki peh u četvrtfinalu ATP turnira u Eastbourneu. Pri rezultatu 6:3, 2:4, zbog bolova u lijevoj nozi, morao je predati dvoboj Francuzu Fabriceu Santorou.

Ivan Ljubičić potvrdio je da se vraća u strau formu i u četvrtom gemu oduzeo je servis protivniku za 3:1. S tom prednošću mirno je priveo set kraju. U drugom setu isto je napravio Santoro, s time što je francuski tenisač iskoristio tek treću break-loptu.

Nažalost, tada se dogodila nezgoda zbog koje je Ljubičić morao predati dvoboj suparniku s kojim je dosad bio izjednačen u međusobnim ogledima (bilo je 4:4), a upravo je Santoro prvi priskočio u pomoć našem tenisaču.

Nadajmo se samo da će led i nekoliko dana mirovanja koristiti Ljubičiću te da će biti spreman za nastup na Wimbledonu.