fa kup

Liverpool s pet golova 'počastio' Norwich i tako izborio osminu finala FA Kupa

28.01.2024 u 19:11

Nogometaši Liverpoola na svom su Anfieldu svladali drugoligaški Norwich 5-2 u utakmici 4. kruga FA kupa te se tako plasirali u osminu finala

Strijelci za Liverpool bili su Curtis Jones (16), Darwin Nunez (28), Diogo Jota (53), Virgil van Dijk (63) i Ryan Gravenberch (90+5), dok su golove za Norwich postigli Benjamin Gibson (22) i Borja Sainz (69).

Prethodno su se u nedjelju u osminu finala plasirali i Wolverhampton Wanderersi koji je slavili 2-0 na gostovanju kod West Bromwich Albiona.

Dvoboj Watforda i Southamptona završio je bez pobjednika (1-1). Watford je poveo u 5. minuti golom Matheusa Martinsa, a izjednačio je u 89. minuti Stuart Armstrong te tako osigurao reprizu dvoboja koja će biti odigrana u Southamptonu.