MAKEDONIJA U TRANSU

Lazarov zabio jedan od svojih najljepših golova ikad; dvorana je 'eksplodirala'...

19.06.2017 u 16:08

Makedonska rukometna reprezentacija je u velikom stilu izborila Euro u Hrvatskoj 2018., a još jednom je najbolji u pobjedničkim redovima bila hodajuća legenda Kiril Lazarov

Makedonci su u odlučujućoj kvalifikacijskoj utakmici razbili Češku 33:20 (16:10) te kao prvi u svojoj skupini izborili kontinentalnu završnicu.

U paklu dvorane Boris Trajkovski u Skoplju, pred sedam tisuća gledatelja, na parketu je postojala samo jedna reprezentacija.

Gosti su 'pometeni', a jedno ime se opet istaknulo. Riječ je o Kirilu Lazarovu, čovjeku koji je porušio sve moguće rekorde u rukometu što se tiče golova.

Iako mu je 37 godina to se ne osjeti, bio je maestralan, zabio 11 pogodaka Česima te bio glavni akter najljepše akcije utakmice.

Pogodak Kirila Lazarova Česima

U posljednjoj minuti prvog poluvremena bacio je loptu na lijevo krilo za cepelin suigrača, te u isto vrijeme utrčao na crtu, gdje mu je lopta na isti način vraćena, a zatim je u 'letu' zabio. Dvorana je eksplodirala...