BUNDESLIGA

Lakić i Jajalo podijelili bodove

04.03.2012 u 19:58

U posljednjoj utakmici 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim i Köln odigrali su 1:1 pred 26.000 gledatelja na Wirsol Rhein-Neckar-Areni

Poveo je Hoffenheim u 33. minuti prvim ovosezonskim golom Marvina Comppera koji je zabio glavom na asistenciju Sebastiana Rudyja

Domaćini su vodili sve do 81. minute kada je Lukas Podolski zabio također glavom nakon ubacivanja Miše Brečka s desne strane. Bio mu je to 16. ovosezonski gol kojim se izjednačio s Robertom Lewandowskim na diobi trećeg mjesta najboljih strijelaca lige.

Za Hoffenheim je Boris Vukčević odigrao svih 90 minuta, dok je Srđan Lakić zamijenjen u 59. minuti. S druge strane, kod Kölna je Mato Jajalo odigrao cijeli susret.

Na kraju kažimo i da je braniču i kapetanu Hoffenheima Andreasu Becku žuti karton iz 74. minute bio čak deseti ovosezonski u Bundesligi i prvi je koji ih je toliko skupio.