AJME!

Kuranyi kung-fu udarcem umalo osakatio protivnika

10.11.2011 u 10:51

Na gradskom derbiju ruskog prvenstva između Dinama i Spartaka iz Moskve (1:1) istaknuo se Kevin Kuranyi, i to ne samo golom, nego i kung-fu potezom

Njemački napadač prvo je u 39. minuti zabio vodeći pogodak za Dinamo, a minutu prije kraja prvog poluvremena umalo je otkinuo glavu suparničkom braniču Paršivljuku.

Naime, 22-godišnji Rus krenuo je udarati loptu glavom, ali istodobno je na nju krenuo i Kuranyi. Paršivljuk je uspio prvi doći do lopte, ali je zato dobio đonom u glavu od bivšeg reprezentativca 'elfa'.

Paršivljuk je završio s raskrvavljenom glavom i morao je biti zamijenjen, dok je Kuranyi prošao bez kartona. Sudac je procijenio kako nije bilo namjere iako je nesretni ruski igrač mogao i teže nastradati.