Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, PSG je iskoristio svoje prilike u nastavku i golovima Mbappea (49') i Hakimija (58') su upisali bitnu pobjedu

PSG: Donnarumma - Hakimi, Škriniar, Marquinhos, Hernandez - Ugarte, Vitinha, Zaïre-Emery - Dembélé, Mbappé - Kolo Muani

BORUSSIA DORTMUND: Kobel – Ryerson, Sule, Hummels, Schlotterbeck - Brandt, Emre Can, Sabitzer - Wolf, Malen, Adeyemi

• Barcelona - Antwerp 5:0 (J.Felix, 11', 66', Lewandowski, 19', Bataille AG, 22', Gavi, 54')
  • Feyenoord - Celtic 2:0 (Stengs, 45', Jahanbakhsh, 76')
  • Lazio - Atletico Madrid 1:1 (Barrios, 29', Provedel, 95')
  • Manchester City - Crvena zvezda 3:1 (Bukari, 45', Alvarez, 47', 60', Rodri, 73')
  • Šahtar - Porto 1:3 (Galeno, 8', 15', Kelsy, 13')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 79’

Ovo je mogao biti gol! Byone Gittens je primio pas na rubu šesnaesterca i dobro je pucao, ali stativa je spasila

• 68’

Can je zaradio žuti karton zbog prigovora

• 67’

Schlotterbeck je dobio žuti karton

• 62’

Dvostruka zamjena kod Borussije, Fulkrug i Reus su ušli umjesto Malena i Brandta

• 58’

GOOOOOL!! PSG je povećao vodstvo! Nakon prekrasne akcije Hakimi je majstorski pospremio loptu u mrežu za 2:0

• 49’

GOOOOOOL!! Mbappe je siguran s 11 metara i PSG vodi 1:0!

• 48’

Mogući penal za PSG! Sule je igrao rukom i nakon provjere VAR-a PSG će pucati penal