KRAJ U KUPU

'Kraljevi' na koljenima; ni Ronaldova bomba nije spasila Real

25.01.2017 u 23:14

Nogometaši Celte i Reala odigrali su 2:2 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala španjolskog Kupa Kralja, čime je momčad iz Viga izborila mjesto u polufinalu

Domaća momčad povela je u 44. minuti autogolom nesretnog Danila, od kojeg se lopta odbila u mrežu nakon što je Casilla obranio udarac Guidettija. U 62. minuti Cristiano Ronaldo je iz slobodnog udarca izjednačio na 1:1. No, u 85. minuti Celta je ponovno došla do prednosti 2:1, a strijelac je bio Wass. Lucas je u 90. minuti pogodio za dodatnu nadu Reala u prolaz.

Ipak, Celta je izdržala pritisak u sudačkoj nadoknadi i obranila prednost 1:2 koju su nogometaši iz Viga stvorili u prvoj utakmici odigranoj u Madridu.

Mateo Kovačić je odigrao cijelu utakmicu u veznom redu Reala u kojem nije bilo ozlijeđenog Luke Modrića.