KUP KRALJA

Kovačić solidan, ali Real bez pobjede usred Madrida protiv drugoligaša

10.01.2018 u 23:20

Nogometaši Reala odigrali su u uzvratnoj utakmici osmine finala Kupa kralja tek 2:2 protiv Numancije, ali su prošli dalje zbog pobjede 3:0 u prvom susretu...

Madridski klub ne briljira u posljednje vrijeme, o čemu svjedoči i ogromnih 16 bodova zaostatka za Barcelonom u Primeri, kao i novi kiks protiv Celte tijekom vikenda.

• +3
Celta Vigo - Real Madrid, 18. kolo Primere, 2017/18. Izvor: Reuters / Autor: MIGUEL VIDAL

U Kupu kralja Real je ove srijede prošao dalje, no nije oduševio. Zinedine Zidane odlučio je odmoriti svoje najbolje nogometaše uključujući i Luku Modrića, a u pomlađenoj momčadi Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu i bio solidan.

Upravo prodor našeg reprezentativca kroz sredinu terena doveo je u nastavku akcije do drugog pogotka Lucasa Vazqueza u 59. minuti, no Real ipak nije uspio pobijediti jer je dva gola zabio i Numancijin Guillermo te u 82. minuti glavom postavio konačnih 2:2.

Na sreću Reala prvu je utakmicu dobio 3:0 pa ide u četvrtfinale, ali nije ostavio dobar dojam na terenu ni ovaj put.

Sljedeći ispit imat će madridske zvijezde u subotu protiv Villarreala.