PETI KOVIN GOL

Kovačić 'otvorio' Čopov Cagliari, Inter nastavio niz

23.02.2015 u 23:20

Inter je u Cagliariju upisao pobjedu rezultatom 2:1, te trećim ligaškim uspjehom u nizu 'primirisao' europskoj zoni talijanske serie A

Napoli je doma svladao Sassuolo s 2:0 (0:0) i približio se drugoplasiranoj Romi na tri boda zaostatka. Strinić je sjedio na klupi, a Vrsaljko nije konkurirao za dvoboj kojega su odlučili pogoci Zapate i Hamšika.

U troboju hrvatskih igrača Kovačićev i Brozovićev Inter je u gostima svladao Čopov Cagliari s 1:2 (0:0) i tako trećim ligaškim trijumfom za redom počeo brisati dio oporog okusa iz prvog dijela sezone. Nakon prvog dijela bez golova Mateo Kovačić je u 47. minuti dobro naciljao jedan odbijanac pod gredu i doveo Inter u vodstvo.

Na 0:2 je povećao najbolji strijelac kluba Icardi, a lažnu nadu Cagliariju dao je autogol vratara Carriza u 74. minuti. Sva trojica Hrvata počela su utakmicu i sva trojica su zamijenjena. Čop je na terenu proveo 55 minuta, Brozović je zamijenjen u 83. a Kovačić je izišao kao taktička izmjena u 93. Bio mu je ovo peti ligaški gol i prvi u 2015. godini.