OTVARANJE SEZONE

Kovačić i Gvardiol debitirali za City u ligi, a prvaka je prema pobjedi poveo Haaland

11.08.2023 u 23:14

Nogometaši Manchester Cityja sigurnom su 3:0 pobjedom na gostovanju kod Burnleyja krenuli u obranu naslova prvaka Engleske

U slavlju protiv povratnika u društvo najboljih sudjelovala su i oba hrvatska reprezentativca Mateo Kovačić i Joško Gvardiol.

City je prema pobjedi s dva gola u prvom poluvremenu usmjerio Haaland (4, 46), a pobjedu konačni rezultat postavio je Rodri (75).

• +4
Burnley - Manchester City, Premiership, 2023/24. Izvor: EPA / Autor: Peter Powell

Kovačić, koji je u City stigao ovoga ljeta iz Chelseaja, u igru je ušao u 23. minuti, dok je Gvardiol svoj debi u Premier ligi upisao ušavši u 79. minuti.