modriću ni minute

Kovačić dočekao priliku, Real preokretom do trijumfa u golijadi

18.02.2018 u 22:42

U dvoboju 24. kola Primere Real Madrid je u pravoj golijadi slavio protiv Betisa u Sevilli s 5-3.

Real je poveo već u 11. minuti nakon udarca Ronalda kojeg je obranio vratar Alan,ali odbijenu loptu Marco Asensio šalje glavom u mrežu.  Betis je potom u samo tri minute uspio preokrenuti - Aissa Mandi je glavom zabio za 1-1 u 34. minuti, a u 37. je branič Reala Nacho sam ugurao loptu u mrežu.

• +11
Real - PSG (1. utakmica osmine finala LP-a) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

U 52. minuti izjednačio je Sergio Ramos, a u 59. minuti Marco Asensio opet zabija za novo vodstvo Reala. U 65. minuti konačno se u strijelce upisuje i Cristiano Ronaldo, no Betis se nije predavao pa je u 85. minuti na 3-4 smanjio Sergio Leon. Konačnih 5-3 postavio je Karim Benzema u sudačkoj nadoknadi.

Luka Modrić ostao je na klupi Reala, dok je Mateo Kovačić odigrao cijelu utakmicu.

Realu se sredinom prvog dijela ozlijedio lijevi branič Marcelo, koji bi mogao izostati s uzvrata osmine finala Lige prvaka protiv PSG-a u Parizu.