BIO BI TO STRAŠAN UDARAC

Koliko je zaista ozbiljno; vijest koja je zabrinula izbornika Dalića i cijelu reprezentaciju

01.04.2018 u 20:32

Za Hrvate u bundesligašu Eintrachtu iz Frankfurta 28. kolo njemačkog nogometnog prvenstva nije bilo sretno. Klub kojeg vodi Niko Kovač upisao je nezgodni poraz (2:1), a još se ozlijedio i hrvatski reprezentativac Ante Rebić

Gosti iz Frankfurta nasukali su se kod Wedera i tako napravili veliki korak unatrag u borbi za jednu od pozicija koje vode u Ligu prvaka.

Domaćin je poveo preko Junuzovića u 28. minuti nakon akcije Krusea i Delaneya, a s vodstvom Werdera otišlo se na odmor.

U 53. minuti Eintracht je izjednačio. Boateng je primio loptu u prostor, odigrao petom prema sredini šesnaesterca gdje je bio Jović i poluvolejom je zakucao loptu u mrežu.

No u 79. minuti Junuzović je ubacio u kazneni prostor, Abraham glavo zahvatio loptu i kad se činilo da će je vratar Hradecky pokupiti, prošla mu je kroz ruke i u gol za pobjedu Werdera.

Eintracht je tako na nesretan način ostao bez ijednog boda, ali možda i na dulje vrijeme i Ante Rebića.

Naime, hrvatski napadač, koji je bio stalna opasnost za Werder, izašao je iz igre u 39. minuti zbog ozljede lista noga, a tek će liječnički pregled pokazati koliko će izbivati s travnjaka. Sve će se uskoro znati