serie a

Kiks Milana protiv Verone, Lazio rasturio SPAL, na utakmici Atalante i Genoe pala čak četiri gola u 35 minuta...

02.02.2020 u 17:42

Gripa je 'poharala' momčad Milana koji je u 22. kolu Serie A pred svojim navijačima odigrao 1:1 s Hellas Veronom. Lazio je golijadom protiv SPAL-a zadržao priključak s vodećim Juventusom

Milan je bez bolesnog Zlatana Ibrahimovića odigrao samo 1:1 na San Siru protiv Verone. Poveli su gosti preko Faraonija (13), a izjednačio je Calhanoglu (29). Hrvatski reprezentativac Ante Rebić je odigrao cijelu utakmicu za 'rossonere'.

Lazio je sjajno otvorio utakmicu protiv SPAL-a i do vodstva stigao nakon samo tri minute igre, zabio je - a tko drugi nego Ciro Immobile. Već u 16. minuti bilo je 2:0 za domaće, a strijelac je ovog puta bio Caicedo. Do kraja prvog dijela susreta još su dva gola proparala mrežu gostiju, a pogađali su opet isti igrači i opet istim redoslijedom - Immobile pa Caidedo.

U nastavku utakmice nije bilo toliko uzbuđenja, Adekanye je zabio peti gol za Lazio, a do kraja je SPAL stigao i do utješnog gola za konačnih 5:1 i to preko Missirolija.

• +5
Serie A, Milan - Verona Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI

Atalanta je neočekivano kiksala doma protiv Genoe. Poveli su domaći, u 12. minuti zabio je Toloi. No, gosti se vraćaju u život već u 19. minuti kad Criscito zabija iz penala, a u 33. minuti šok za Atalantu nakon što Sanabria poentira za vodstvo Genoe 2:1!

Radost gostiju trajala je samo 180 sekundi jer u 35. minuti za konačnih 2:2 zabija Iličić!

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić za Atalantu je igrao do 54. minute, a Genoa je od 82. minute igrala s igračem manje jer je drugi žuti karton zaradio Valon Behrami.