07.04.2017 u 19:50

• +4

Lokomotiva - Cibalia, 27. kolo MAXtv Prve lige

Izvor: Cropix / Autor: Srdjan Vrancic / CROPIX

U prvoj utakmici 27. kola MAXtv Prve lige igranoj u Kranjčevićevoj Lokomotiva je svladala Cibaliju 4:1

Prije početka drugog dijela sezone iz Vinkovaca su dolazile optimistične poruke kako će ostati u elitnom društvu, ali Cibalia je sve bliže drugoligaškom ponoru.

Promjene trenera nisu dale rezultata pa je posljednja momčad na ljestvici upisala šesti poraz u nizu, ali ovaj posljednji je bio najuvjerljiviji. Lokomotiva nije imala razumijevanja za gostujuće muke oko ostanka te je napunila mrežu slavonskog prvoligaša.

Sve je loše počelo za Cibaliju od samog početka. Već u drugoj minuti Čuljak je očigledno povlačio Grezdu, a sudac opravdano pokazao na bijelu točku. Siguran realizator najstrože kazne bio je Ćorić.

Lokomotiva-Cibalia 1:0, Ćorić 2' (11m)

S 1:0 se otišlo na odmor, ali se u nastavku otvorilo domaćinu. Već u 47. u strijelce se upisao Doležal, a samo četiri minute kasnije nakon solo akcije i raspoloženi Grezda.

Lokomotiva-Cibalia 2:0, Doležal 47'

'Lokosi' su letjeli terenom dok su vinkovački nogometaši evidentno izgubili volju jer je preokret nakon katastrofalnog ulaska u drugo poluvrijeme postao nemoguća misija. Jedina nepoznanica je bila s koliko lopti u mreži će gosti napustiti Kranjčevićevu.

Lokomotiva-Cibalia 3:0, Grezda 51'

U 63. bilo je 4:0, a za 'lokose' je pogodio Bočkaj. Do kraja susreta domaćin je mogao do još pokojeg pogotka, ali poslije promašaja umjesto toga do počasnog gola došla je Cibalia preko Glavice (87.).

Lokomotiva-Cibalia 4:0, Bočkaj 63'

No ionako svi u klubu s Kajzerice mogu biti zadovoljni, dok se s druge strane za Cibaliju nastavljaju teški dani. S ova tri boda Lokomotiva je skočila na peto mjesto s 30 bodova dok je Cibalia čvrsto zacementirana na dnu s njih tek 10.

Lokomotiva-Cibalia 4:1, Glavica 87'