SVE PO STAROM

Kalinić zabio iz penala, Blackburn prošao

27.10.2009 u 23:02

Tijekom dana odigrano je pet dvoboja engleskog Carling cupa, a večer će po svom prvom službenom golu na otoku pamtiti bivša Hajdukova zvijezda Nikola Kalinić

Manchester United je i u bitno pomlađenom sastavu sa 2:0 prošao gostovanje kod Burnleyja (strijelci Wellbeck i Owen), dok je Portsmouth sa 4:0 nadvisio Stoke.

Tottenham je sa 2:0 svladao Everton, a trener Redknapp odmarao je Kranjčara i Ćorluku. Tako je fokus hrvatske javnosti prebačen u Blackburn, gdje je Kalinić zabio svoj prvi gol u dresu Blackburna.

Blackburn je ugostio Peterborough, a Splićanin je zabio za konačnih 5:2. Nikola je igrao svih 90 minuta, a priliku s bijele točke dobio je nakon što je iz igre izišao Steven Reid koji je penal pucao u prvom poluvremenu.