SENZACIJA

Kakva vijest za Čačića i društvo; fantastična golčina pomogla Hrvatskoj!

02.09.2017 u 19:55

U kvalifikacijskoj skupini I, u kojoj je i Hrvatska, Finska je svladala Island 1:0 i tako pomogla našoj reprezntaciji u borbi za izravan plasman na Svjetsko prvenstvo

Neočekivani poklon za Modrića i društvo. Island, najveći konkurent Hrvatske za prvo mjesto u kvalifikacijskoj skupini koje vodi izravno u Rusiju, kiksao je u Tampereu kod Finske.

Finci su u prvih šest utakmica osvojili samo jedan bod, a u prvom dvoboju s Islanđanima nesretno su poraženi 3:2 nakon što su primili dva pogotka u sudačkoj nadoknadi. Sada su se osvetili i tako pomogli hrvatskim nogometašima.

Jedini pogodak bio je djelo Alexandera Ringa iz slobodnjaka u osmoj minuti. Ovaj 26-godišnji veznjak New York Cityja fantastično je pogodio i uz pomoć grede svladao Hannesa Haldorssona.

Nervozni gosti završili su susret s deset igrača, jer je u 76. minuti drugi žuti karton dobrio Rurik Gislason, koji je prvu opomenu zaradio tri minute ranije prije nego što je morao pod tuš.