VATERPOLSKI SPEKTAKL

Jug spreman dočekuje Crvenu zvezdu u Dubrovniku!

04.11.2014 u 14:45

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Utakmice Juga CO i Crvene zvezde kroz povijest su pune naboja i sportskog rivaliteta. Trener Juga CO Miho Bobić ističe kako je momčad spremna za dvoboj koji se igra srijedu, 5. studenoga s početkom u 18:15, uz izravan prijenos na MAXtv-u (Arenasport)

Kako i gdje gledati RVL

Utakmice Triglav - regionalne vaterpolo lige možete pratiti na kanalima Arenasport ili putem MAXtv To Go usluge, a ako niste MAXtv korisnik, utakmice možete pogledati i preko pay per view on line servisa match.tportal.hr


Tko dolazi u Gruž? Crvena zvezda je mlada momčad s petoricom igrača koji su osvojili Svjetski kup u Kazakhstanu (brada Rašović, Eškert, Obradović i Ranđelović). Na golu je Denis Šefik, a trener Dejan Savić je ujedno i izbornik Srbije.

'Pravo upozorenje nam je njihova posljednja utakmica s Primorjem u kvalifikacijama Lige prvaka. Izgubili su u zadnjoj četvrtini. Čeka nas teška utakmica, ali mi smo Jug. Moramo težiti pobjedi gdje god igrali, a posebno pred svojim navijačima. Od prve do zadnje minute mora biti vidljiva želja za pobjedom!', izjavio je trener Juga CO Miho Bobić.

Dio svoje igračke karijere Nikola Janović je proveo i u Crvenoj zvezdi. Bio je jedan od najboljih igrača Juga u famoznom finalu Lige prvaka koji je prije dvije godine Jug izgubio.

'Zvezda je uvijek izazov i riječ je o momčadi koja je ne tako davno bila prvak Europe, a nemojmo zaboraviti da je riječ o prvaku Srbije. Ali nema nikakvog straha; bolji smo i idemo na pobjedu. Volio bih da se Gruž ispuni i da odigramo jednu vrhunsku utakmicu kako bismo osvojili tri boda i zadovoljili ukuse svih ljubitelja vaterpola u Dubrovniku!', izjavio je Nikola Janović.

VK Jug CO će i ovom prigodom svojim navijačima prirediti dodatne sadržaje u funkciji spektakla. Uoči utakmice, vaterpolisti Juga CO će od 13 sati na Stradunu sudjelovati u zagovaračkoj kampanji Drugo lice invalidnosti, koja promiče talente i sposobnosti osoba s invaliditetom, u svrhu unapređenja mogućnosti njihovog zapošljavanja.

Igrači Juga će na službeno predstavljanje izaći u majicama koje je izradila udruga DEBRA i na taj način podržati akciju udruge koja se već 18 godina brine o oboljelima od bulozne epidermolize, a osnovana je s ciljem međusobnog povezivanja i organiziranja pomoći i podrške oboljelima od rijetkih bolesti i njihovim obiteljima.

Jug u suradnji s Culture club Revelinom organizira i zabavu nakon utakmice, gdje će se priključiti i seniorska momčad Juga. U srijedu od 22 sata u Revelin se može ući s pretplatničkom iskaznicom Juga ili kartom utakmice Jug - Crvena zvezda