VEZNJAK DINAMA

Josip Mišić iskreno priznao: Trebali smo igrati pametnije, a da su zabili iz penala...

30.11.2023 u 19:15

Nogometaši Dinama pobijedili su na gostovanju u Astani 2-0 u utakmici 5. kola skupine C Konferencijske lige te tako ostali u igri za drugo mjesto koje donosi plasman u nokaut fazu ovog natjecanja, a kratko je utakmicu komentirao veznjak Josip Mišić

Prvi pogodak postigao je Gabrijel Vidović u 48. minuti, a drugi u 79. Japanac Takuro Kaneko. No Astana je prva imala veliku priliku doći do vodstva već u 12. minuti, nakon dosuđenog kaznenog udarca kojeg je skrivio Josip Mišić, ali je stvar spasio golman Danijel Zagorac koji je obranio udarac s bijele točke.

'Prvo poluvrijeme dosta teško, obje ekipe su imale prilike. Ne znam kako bi bilo da smo primili gol iz penala. Izdržali smo do poluvremena, a drugo je bilo jednosmjerna ulica. Ništa im nismo dali', rekao je Josip Mišić i nastavio:

'Jasno nam je da s dvije pobjede idemo dalje, prvu smo ostvarili. Nadam se da će kvaliteta doći do izražaja protiv Ballkanija.'

Dao je i kritiku na Dinamovu igru…

'Igrali smo dosta visoko s dva beka. Oni su imali dvojicu napadača jakih na lopti i u duelu. Tako su dosta lako dolazili u šanse. Trebali smo malo pametnije igrati. Petković? On zadrži loptu i ekipa se odmori. S njim smo puno bolji.'

• +44
Astana - Dinamo, Konferencijska liga, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'