'MODRA' SVLAČIONICA

Nakon trijumfa kod Astane oglasio se igrač Dinama zbog kojeg su se mnogi zabrinuli

30.11.2023 u 18:52

Nogometaši Dinama pobijedili su na gostovanju u Astani 2-0 u utakmici 5. kola skupine C Konferencijske lige te tako ostali u igri za drugo mjesto koje donosi plasman u nokaut fazu ovog natjecanja. Komentar je dao igrač Modrih Stefan Ristovski

Prvi pogodak postigao je Gabrijel Vidović u 48. minuti, svladavši domaćeg vratara Josipa Čondrića udarcem s 12-13 metara u donji desni kut, a u 79. minuti nakon udarca iz kuta Petra Sučića, Japanac Takuro Kaneko je razornim i preciznim udarcem s 15 metara pogodio gornji lijevi kut pokraj nemoćnog Čondrića za 2-0.

'Prije svega želim čestitati momcima na teških 90 minuta. Prvo poluvrijeme možda jesmo što prije htjeli doći do gola, a imali smo sreće što je Zagorac obranio penal. Morali smo biti fokusirani. Karakter je presudio. Idemo dalje, moramo to potvrditi protiv Ballkanija. Nadam se prolasku', rekao je Stefan Ristovski te je dodao:

• +44
Astana - Dinamo, Konferencijska liga, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL

'Svi žele igrati nogomet i Astana želi proći dalje. Naravno da će imati šanse. Bili smo dosta otvoreni u prvom dijelu, što su oni dobro koristili. U nastavku smo bili bolji. Zadržali smo loptu i bio je dobar protok, mislim da je to presudilo.'

On je imao gadan sudar u prvom dijelu, nije izgledalo dobro, ali…

'Srećom, nije bilo ništa ozbiljno. Mislio sam i ja da se neću vratiti, ali eto, takav sam.'

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'