kriza 'spursa'

Jose Mourinho na rubu živaca; s Tottenhamom je povezao dva poraza, a čeka ga veliki derbi s Chelseajem

31.01.2021 u 22:57

U posljednjoj utakmici 21. kola engleskog nogometnog prvenstva Brighton and Hove Albion je na svom terenu svladao Tottenham Hotspur 1:0

Brighton je u prvom poluvremenu u potpunosti nadigrao Tottenham, a jedini gol na utakmici zabio je Trossard u 17. minuti nakon odličnog prodora i asistencije Grossa.

U nastavku utakmice se igralo ravnopravno, Tottenham je bezuspješno napadao te se rezultat više nije mijenjao.

Za Tottenham je ovo drugi prvenstveni poraz u četiri dana, a u sljedećem kolu (4. veljače, četvrtak) ih čeka londonski derbi s Chelseajem, tako da se Jose Mourinhu i njegovim igračima ne piše baš dobro početkom veljače.

Brighton je ovom pobjedom ostao 17., ali sada ima 21 bod, sedam više od 18. Fulhama koji se nalazi u zoni ispadanja. Tottenham je drugim porazom zaredom ostao šesti s 33 boda, koliko imaju i sedmi Chelsea te osmi Everton.