DOVOLJNO I POLUVRIJEME...

Jelavić zabio dva gola i Martinezu pokazao koliko vrijedi

27.07.2013 u 19:23

Nogometaši Evertona impresionirali su igrom u prijateljskom dvoboju protiv drugoligaša Blackburna igranom na njegovu Ewood Parku. Slavili su 3-1 nakon što su vodili 3-0

Drugi i treći pogodak za momčad španjolskog menadžera Roberta Martineza postigao je Nikica Jelavić, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena. U 55. je minuti zabio glavom nakon kornera Stevena Pienaara, da bi u 78. povisio na 3-0 nakon niskog ubačaja Seamusa Colemana s desne strane.

Prvi gol Nikica je zabio sjajnim otvaranjem i vrlo preciznim udarcem glavom

Osam minuta ranije Coleman je pripremio još jednu dobru priliku za hrvatskog centarfora, čiji je udarac glavom lijepo obranio domaći vratar.

S 45 vrlo učinkovitih minuta Jelavić je svom treneru, suigračima i navijačima pokazao koliko vrijedi.