ODLUKA NA STADIONU SVJETLA

Jelavić asisitirao za opstanak Evertona u kupu

17.03.2012 u 17:05

Izborili su nogometaši Sunderlanda ponovljenu utakmicu četvrtfinala FA Cupa nakon što su na Goodison Parku zaustavili nalete Evertona remizirajući 1-1

Imali su domaći nogometaši, za koje je svih 90 minuta odigrao Nikica Jelavić, dominaciju tijekom cijele utakmice, te su prema golu gostujućeg vratara Mignoleta uputili 19 udaraca (naspram četiri gostiju).

Sunderland je poveo preko Phillipa Bardsleyja u 12. minuti utakmice, udarcem s 30-ak metara. Jedanaest minuta kasnije na asistenciju Nikice Jelavića izjednačio je Tim Cahill.

Unatoč svim naporima nogometaši Davida Moyesa do kraja utakmice nisu uspjeli zabiti i osigurati prolazak. Sunderland će sada imati prednost u ponovljenom dvoboju na svom stadionu.