U 6. kolu HT Prve lige nogometaši Hajduka pobijedili su u Kranjčevićevoj Rudeš s uvjerljivih 4:0, u utakmici u kojoj je domaćin sat vremena morao igrati s dva igrača manje...

Sastav Rudeša: Picak, Mesarić, Borevković, Glauder, Grbić, Aralica, Vuco, Turčin, Pavić, Entrena, Ivančić

Sastav Hajduka: Stipica, Tudor, Nižić, Carbonieri, Fomitschow, Hamza, Radošević, T. Bašić, Pešić, Erceg, Said

HT Prva liga, 6. kolo:

Rudeš - Hajduk 0:4 (Said 13, 45+2, 59 Hamza 39)

• +3
HT Prva liga, 6. kolo: Rudeš - Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Dalibor Urukalovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, Hajduku uvjerljiva pobjeda u Kranjčevićevoj

• 90’

Dvije minute sudačke nadoknade

• 81’

Zaprijetio je glavom i Erceg, ali preko gola

• 73’

Nova odlična obrana Picka koji iz blizine brani udarac Jandreka

• 59’

GOOOOOL za Hajduk! Picak je sjajno obranio udarac Pešića, ali nije mogao i onaj Saida koji je time postigao hat-trick

• 57’

Sada je Šehić pogodio i gredu nakon asistencije Ercega

• 52’

Šehić s desetak metara u izrazitoj prilici nakon povratne lopte puca preko gola Rudeša

• 50’

Nastavlja se opsada gola Rudeša, samo je pitanje koliko će golova Picak primiti

• 45’

Kraj prvog poluvremena, sve je riješeno u Kranjčevićevoj

• 45’

GOOOOL za Hajduk! Erceg je pucao, Picak odbio loptu, a Said iz blizine zabija svoj drugi pogodak