ruska liga

Ivica Olić tek je preuzeo CSKA, a već je u velikim problemima; posrnuli ruski velikan doživio je treći poraz u nizu

25.04.2021 u 22:47

U velikom moskovskom derbiju 27. kola ruskog nogometnog prvenstva CSKA kojeg odnedavno vodi Ivica Olić izgubio je od Spartaka 1:0

Jedini gol na utakmici postigao je Larsson u 52. minuti, a CSKA je od 37. minute bio s igračem manje nakon isključenja Ahmetova.

Bio je to treći uzastopni poraz CSKA nakon inicijalne tri pobjede pod vodstvom Ivice Olića, a hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za CSKA.

CSKA je ostao šesti na ljestvici s 46 bodova, koliko imaju i četvrti Rubin, peti Soči te šesti Dinamo Moskva, dok je Spartak treći s 50 bodova, dva manje od drugog Lokomotiva iz Moskve, a osam manje od vodećeg Zenita.

Situacija u redovima posrnulog ruskog velikana nije nimalo dobra, Ivica Olić stigao je kao spasitelj, ali niz loših rezultata se nastavlja i dojam je da bi - ako nastavi u ovom ritmu - CSKA mogao ostati bez plasmana u Europu sljedeće sezone. Koliko je CSKA u krizi govori i podatak da je u posljednja tri poraza (dva u prvenstvu i jedan u Kupu) primio šest golova i zabio samo jedan. Čini se kako su pred Ivicom Olićem teški i neizvjesni dani, a tek je stigao u klub.