Nakon slabog prvog poluvremena na Poljudu u nastavku smo gledali malo bolju utakmicu. Karoglan je pogodio s ulaskom Dajakua koji je sjajnom asistencijom našao Krovinovića u 48. minuti koji je spretno zabio za konačnih 1:0. Bijeli su nakon kupa nastavili dobru formu i upisali bitne bodove

HAJDUK: Lučić - Mikanović, Elez, Uremović, Diallo - Pukštas, Sigur, Krovinović - Sahiti, Livaja, Brekalo

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, Majstorović, Marešić - Valinčić, Petrusenko, Maurić, Blagojević, Devetak - Fago, Erceg

25. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 1:0 (Crveni karton Blagojevića, 83') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 1:0 (Krovinović, 48') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 0:0 (Poništen gol Ercega, 38') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 0:0 (Ozljeda Uremovića) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
Hajduk - Istra 1961, 2.3.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Zvonimir Barisin/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Pukštas je dobio žuti karton

• 90’

Čuić je ušao umjesto Livaje

• 90’

Igrat će se još minimalno 9 minuta sudačke nadoknade

• 87’

Livaja je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored gola!

• 85’

Blagojević je prvo dobio žuti karton zbog prekšaja pa onda crveni zbog prigovora! Istra je ostala s igračem manje

• 82’

Istra lovi gol za izjednačenje, ali Hajduk za sada mirno čuva minimalnu prednost