Istra je puna samopouzdanja krenula u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golovima Maurića (14') i Ercega (26', 11m, 45'). U drugom poluvremenu su nastavili u istom ritmu i Vuk je u 57. minuti zabio za konačnih 4:0. Težak poraz Rudeša

RUDEŠ: Marković - Tomečak, Matić, Pavlović, Pavković - Pasariček, Srbljinović, Bašić - Oddei, Kovačević, Pešić

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, Iovu, Marešić, Devetak - Mlinar, Blagojević, Maurić - Lisica, Erceg, Vuk

15. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 0:4 (Vuk, 57') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 0:3 (Erceg 11m, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 0:2 (Erceg, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 0:1 (Maurić, 14') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 0:0 (Prilike Istre, 5') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +21
Rudeš - Istra 1961, SuperSport HNL, 11.11.2023. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 2 minute sudačke nadoknade

• 81’

Istra kontrolira utakmicu i mirno privodi utakmicu kraju

• 73’

Zadnje dvije zamjena kod Istre. Nebyla i Ekong zamijenili su Mlinara i Vuka

• 69’

Zamjena kod Rudeša, Vukmanović je ušao umjesto Oddeija

• 67’

Skoro gol za 5:0! Erceg je iskoristio pogrešku Oddeija pucao je po golu, ali vratnica je spasila Rudeš od novog gola

• 62’

Špeljak je opalio s distance, ali Majkić je siguran

• 57’

GOOOOOOL!! Novi gol Istre! Erceg je prekrasnom loptom uposlio Vuka koji je izašao sam pred golmana i zabio za 4:0!