REMI U PULI

Istra izdržala sve i pomrsila račune Splićanima!

22.11.2015 u 18:52

U posljednjoj utakmici 17. kola MAXtv Prve lige nogometaši Istre i Splita odigrali su bez pobjednika. Krajnji rezultat susreta u Puli bio je 1:1

Istra i Split ove su sezone zaratili zbog transfera Franjića pa smo nedjeljnu utakmicu sa zanimanjem iščekivali, a novonastali rivalitet ni na travnjaku nije razočarao.

Split je došao u ulozi favorita, s obzirom da drži četvrto mjesto na ljestvici i nadao se priključku s vodećima trijumfom u Puli, no on se nije dogodio. Domaća momčad uspješno je obranila bod i ostala neporažena pred svojim navijačima.

Da će Istra nešto izvući iz utakmice, nije tako izgledalo nakon 3. minute. Tada je Split izveo jednu brzu akciju koju je bez milosti Bagarić pretvorio u rano vodstvo gostiju.

Ipak, u 24. minuti korner Istre pretvoren je u izjednačujući pogodak, zahvaljujući spretnom Nikoliću koji je zabio iz blizine.

Do kraja susreta Split je bio taj koji je pritiskao, imao prilike i više od igre, no nije uspio zabiti pobjednički pogodak.

Na ljestvici MAXtv Prve lige Split je ostao četvrti, no Lokomotiva mu se približila na tri boda zaostatka, a Istra ostaje u sredini s pet bodova više od opasne zone.