pobjeda 'diva iz predgrađa'

Inter bez razumijevanja za sve probleme Istre

24.03.2018 u 18:52

U odgođenoj utakmici 23. kola HT Prve lige, zaprešićki je Inter na svom stadionu pobijedio Istru 1961 1:0 te momčadi iz Pule otežao borbu za ostanak među prvoligašima

Nakon dva remija ove sezone, Inter je u trećem međusobnom ogledu s Istrom 1961 napokon stigao do tri boda. Iako su ti bodovi kudikamo potrebniji gostima iz Pule, koji se još uvijek nalaze u opasnoj zoni, ali i zbog podizanja sampouzdanja u financijski teškoj situaciji, domaćini su na te probleme nisu osvrtali.

Izvor: Društvene mreže

Nije to bila neka osobito lijepa utakmica, ali za prilikama mogu žaliti i jedni i drugi.

Jedini pogodak zabio je Nikola Rak u 68. minuti, nakon pogreške Ivana Zgrablića, koji je umjesto da ispuca van 16-erca, loptu dodao do strijelca Raka.

Prigodu za izjednačenje, za kojom će gosti žaliti, propustio je Matas u 86. minuti.