BEZ DLAKE NA JEZIKU

Igor Tudor se nije suzdržao nakon utakmice Marseillea; evo što hrvatski stručnjak zamjera svojim igračima: To je problem!

15.08.2022 u 13:29

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 2. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je odigrao 1:1 na gostovanju kod Bresta, a komentar na kraju dvoboja je dao trener Igor Tudor

Podsjećamo, Marseille je poveo preko Nuna Tavaresa nakon uigrane akcije u 38. minuti, a na konačnih 1:1 je fenomenalnim udarcem s više od 20 metara u 61. minuti postavio Lees Melou.

Gosti su u prvom dijelu mogli riješiti pitanje pobjednika da bi u nastavku stali i prepustili inicijativu domaćinu koji je zasluženo došao do boda, a uz malo sreće mogao je i više.

'Bila je ovo teška utakmica protiv jako dobrog suparnika. Stvorili smo četiri-pet opasnih situacija u prvom poluvremenu. Problem je što smo mislili da je utakmica gotova, ali i Ligue 1 sve su utakmice teške, pogotovo kada igrate u gostima. Rezultat je na kraju realan', rekao je trener Marseille Igor Tudor te je negirao da mu igrači imaju problem s fizičkom spremom.

'Ne mislim daje tako. Istina je da smo u drugom poluvremenu izgledali manje svježe. Igramo iduću subotu i odvojit ćemo vrijeme za odmor, ali i dobru pripremu,'

Dimitri Payet, je opet bio rezerva, a Alexis Sanchez, novo pojačanje, upisao je prve minute.

'Digli su nas na dobru razinu, dali su sve od sebe. Bila su to dvije dobre zamjene. Pokušavali su napraviti stvari koje sam od njih tražio.'