Ibra o ludom preokretu: Ovo nikad nisam doživio

• Zadnja izmjena 17.10.2012 10:33
  • Objavljeno 17.10.2012 u 10:33
Zlatan Ibrahimović

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

Nevjerojatnu su kvalifikacijsku utakmicu za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2014. godine odigrali u utorak, u Berlinu, nogometaši Njemačke i Švedske (4:4)

Već dugo nogometni svijet nije vidio takvu spektakularnu utakmicu kakvu su nam priredili Njemačka i Švedska u Berlinu. Favorizirana je Njemačka vodila s uvjerljivih 4:0 do 62. minute, a onda se počelo događati čudo koje je krenulo s pogotkom Zlatana Ibrahimovića za 4:1 da bi na kraju završilo 4:4.

'Stvarno sam svašta proživio u nogometu, u karijeri. Ali, nešto ovakvo nikada', rekao je Ibrahimović.

Utakmica je završila bez pobjednika. Švedska je u manje od pola sata uspjela zabiti četiri pogotka i tako ukrasti bod Nijemcima koji su odreda bili uvjereni u novo slavlje u ovim kvalifikacijama.

'Je, pa i mi smo malo u šoku. Mislim, nakon poluvremena smo bili neka posve druga momčad. Sve isti igrači, ali totalno drugačiji pristup', zaključio je Ibrahimović koji u tri kvalifikacijske utakmice za SP ima statistiku od dva pogotka i dvije asistencije.